Araç İçi Bakım Ürünleri
Araç İçi Bakım Ürünleri

Araç İçi Bakım Ürünleri

Aracını seven ve aracında bakım yapmayı sevenlerden misiniz, kim kaliteli ürünler ile aracının bakımını sağlamak istemez, hoş kokular, parlak lastikler, sıfır gibi temiz jantlar ile sokaklarda aracınızın çekiciliğine çekicilik katabilirsiniz. Araç bakımlarının temelinde kokuları yatar, iyi bir araç güzel kokar. Sokaklarda olan kokular, araç içerisinde içilen sigaralar zamanla klima kokusunu değiştiriyor ve aracın kokusunda kötü etkiler bırakıyor, araç bakım ürünlerinden tercih etmeniz gereken ilk bakım ürünü;

Araç Bakım Ürünü- Klima Koku Giderici

Klima koku giderici ürününü klima içerisine birikmiş küfleri, bakterileri, sigara ve sokak kokusunu yok etmekte uzmandır. Klima koku giderici bakım ürünü, sürüş konforunu arttırır ve sürüşten keyif almanızı sağlar. 15 Dakika içerisinde aracınız yeni alınmış bir araçtan farksız kokacak.

POLEN VE TOZ FİLTRESİNİ ÇIKARTMANIZA GEREK YOK!

Araç klima bakım ve koku giderici ürünü kullanırken polen ve toz filtresizini çıkartmanıza gerek yoktur. İçerisinde bulunan limon kokusu sayesinde araç klima koku giderici ürün ile taze, güzel ve ferahlatıcı bir hava solumaya başlarsınız. Araçlarının bakımlı olmasını isteyenlerin tercih ettiği bir diğer araç bakım ürünü ise araç bakım şampuanlarıdır, araç bakımında yıkama çok önemlidir, sadece su ile yıkama yapılmaz ve boyanın sağlıklı şekilde muhafazasını sağlamak için kaliteli yıkama ürünleri kullanılmalıdır.

TORPİDO VE VİNİL TEMİZLEME BAKIM SÜTÜ

Araç içinde oldukça konforlu olmalısınız, işe giderken, işten gelirken her an araç içerisinde uzun vakitler geçiriyorsunuz, araç içi bakım ürünleri sadece aracınızın temizliği için değil sizin sağlığınız için de önemli. Araç içi bakım ürünlerinin vaz geçilmezi torpido ve vinil temizleme sütüdür, torpido bakım sütü yoğunlaştırılmış bir yapıya sahiptir. Aracın vinil, bakalit ve plastik yüzeylerinde kullanılabilir ve bu yüzeyleri besleyerek daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Vinil Temizleme Bakım Sütü İle Her Alanda Temiz ve Doğal Geri Dönüş

Vinil, Bakalit ve Plastik ürünleri yeniler ve daha doğal bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Araç içi bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen Torpido ve Vinil temizleme sütü, uygulandığı alana yapışkan bir hissiyat vermez. Anti statik özelliği sayesinde uygulandığı alanda toz tutumu yaşanmaz. Saatlerce güneşin altında kalan araçlarda torpido çatlaması gibi büyük sorunlar görülür ancak torpido ve vinil bakım sütü kullanılan araçlarda bu gibi sorunlar yaşanmaz, içerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanır ve uygulandığı yüzeyi doğrudan gelen güneş ışınlarından korur.

ARAÇ İÇİ BAKIM ÜRÜNLERİ İLE SAĞLIKLI ARAÇLAR

Araç içi bakım ürünleri sayesinde aracınızın daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz, aracınız eviniz gibidir orası sizin ikinci yaşam alanınızdır, klima bakım ve koku giderici ürün ile daha temiz ve taze kokuya, vinil temizleme bakım sütü ile uzun ömürlü araç içine kavuşabilirsiniz.