Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olnu
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olnu

KİRA ÖDER GİBİ EV ALMAK İÇİN 10 KONUT PROJESİ

Ev sahibi olmak geçmişten günümüze bakışta herkesin istediği bir durumdur. Kimileri bütçeleri doğrultusunda pahalı evler satın alır, kimileri gelirleri doğrultusunda hareket eder. Kira ödeyerek ev sahibi olmak hem sizin bütçenizi rahatlatacak, hem de rahat bir şekilde ev sahibi olacaksınız.Kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız anlatılan konut projelerini okuyarak sitelerine girerek detaylı bilgi alabilirsiniz.Şöyle söyleyecek olursak kiralara verdiğiniz parayı ev sahibi olmak için harcayacaksınız.Artık konut yatırımcıları uygun taksitler doğrultusunda sizleri ev sahibi yapacaktır.

BEYLİKDÜZÜ İNNOVİA 4

709 lira vererek 109 bin TL vermiş olacaksınız. Bu projede 709 lira vererek ev sahibi olabilirsiniz. Beylikdüzü projesinde 1+1 2+1 3+1 gibi konut seçenekleri bulunmaktadır. Şöyle ki 1+1 evler 109 binden başlayan fiyatlarla hizmete sunuluyor. 2+1 evler ise 199 binden başlayan fiyatlarla isteyenlerin bakabileceği harika bir projedir.

EVRE GEDİZLER

Bu projede 1500 lita vererek 1+1 daireyi 207 bin liraya alabilirsiniz. Sancaktepe’de bulunan bu projede 1+1 2+1 3+1 4+1 konut fırsatları bulunuyor.1+1 evler 207 binden başlayan fiyatlarla hizmete açılmaktadır. Aynı zamanda çeşitli fırsatları ile ev alacakların ilgisini çekiyor. Sauna, voleybol sahası, fitness, tenis kortları, vitamin bar, çocuk havuzu, havuz cafe, mini futbol sahası, açık yüzme havuzu açık ve kapalı olan otoparkıyla gerçekten ilgi çekici konut projeleri arasında yer almaktadır.

KURTKÖY BAHÇE

1666 liradan başlayan taksitlerle hizmete sunulan bu projede Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı ortaklığında İstanbul Kurtköy taraflarında hayata geçirilen bu projede kolay bir şekilde konut sahibi olabilirsiniz. Bu projede sosyal olanaklar olarak tenis, voleybol, açık kapalı yüzme havuzu bisiklet ve koşu alanları fitness bisiklet spa gibi birçok olanağı bulunuyor. Aynı zamanda güvenlik ve otopark da yer alıyor.

KİPTAŞ HADIMKÖY

Bu projede 665 lira taksitle konut sahibi olabilirsiniz. İlk 24 ay 655 sonraki 96 ay ise 200 tl taksitle gelirinize uygun bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Ispartakule Stüdyo

Bu projede 818 tl taksit ödeyerek kira öder gibi ev sahibi olmak için fırsat sunuyor. 105 bin 500 den sunulan fiyatlarla herkesin alabileceği bir bütçeyi oluşturuyor.

Maltepe Nish Adalar

1000 TL taksit vererek 249 bin 849 tl ye varan ücretlerle kira öder gibi ev alabilirsiniz. Aynı zamanda 9 farklı ödeme seçeneğinin sunulduğu bu projede konum olarak Süreyyapaşa Korosu’nun ön tarafında konum alıyor. Sultanbeyli İdilia Evleri 1600 TL taksitle 180 bin liralık ev satın alabilirsiniz. Farklı konut seçenekleriyle beraber 1+1’den 7+1 e kadar uzanan seçeneklerle beraber gelirinize uygun rahat ödeme koşulları sağlanıyor.

Halkalı Soyak Evostar

1758 TL taksitle 184 bin liralık konut alabilirsiniz. Konut teslimlerin hemen yapılması ve belirli taksitlerle ödenmesi ev alacaklar için uygun imkanları oluşturmaktadır.

Rings İstanbul

60 ay 0 faiz ile 1700 tl taksitle hemen teslimi yapılan konutlara da bakabilirsiniz. Bu projede farklı konut seçenekleri yer alıyor.Aynı zamanda normal teraslı ve bahçeli daire alternatifleri de sizler için değişik imkanlar sunuyor.

Nef Merter 13

Nef Merter’de taksitler 1100 liradan başlayarak 3 peşinatla konut sahibi olunmaktadır. 1+1 2+1 ve 3+1 gibi seçeneklerden oluşan projede 14 katlı 4 bloktan oluşan konutlar bulunmaktadır. Sizler de kira öder gibi sahibi olmak istiyorsanız bütçeye ve gelirinize uygun olan projelere göz atabilir, istediğiniz evde oturma imkanı bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için projelerin resmi sitelerine bakarak ya da telefon numaralarıyla ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.